WhatsApp Yakında 256’dan Fazla Üyesi Olan Grupların Uyarılarını Engelleyecek – apk haber

WhatsApp, Grupları uzun yıllar başlattı ve grupların aynı anda hem yardımcı hem de sinir bozucu olabileceğini söylemek doğru olur. WhatsApp artık, elbette onların rızasıyla bir gruba 256’dan fazla üye eklemenize izin veriyor. Ancak bu, telefonunuzun kilit ekranında rahatsız edici olabilecek yüzlerce grup bildirimi bombardımanına tutulabileceğiniz anlamına gelir.

Bu nedenle, insanlar bu tür olaylardan kaçınmak için grupları sessize alma eğilimindedir, ancak WhatsApp şimdi 256’dan fazla üyesi olan grupları otomatik olarak sessize alacak bir özellik getiriyor. Mesajlaşma uygulaması artık bir grupta 1024 üyeye sahip olabiliyor ve Meta’nın sahibi olduğu platform, kullanıcının mahremiyetine sahip olmasının önemini açıkça anlıyor.

Otomatik sessize alma özelliği, şu anda WhatsApp kullanıcıları için beta sürümünde mevcuttur ve testler herhangi bir hata bildirilmeden tamamlandığında, WhatsApp’ın bu özelliği tüm kullanıcılar için herkese açık olarak yayınlamasını bekleyin. Bu, WhatsApp’ın beta kullanıcılarıyla perde arkasında test ettiği birçok özellikten biridir.

WhatsApp ara sıra beta test cihazı penceresini açar ve insanlar açıkken pencereye her zaman göz kulak olabilirler.

Ancak grup sessize alma, WhatsApp’ın son zamanlarda baktığı tek özellik değil. iOS’taki WhatsApp sürümü 22.23.0.73, mesajları göndermeden önce düzenleme olanağına kavuşuyor. Özellik, kullanıcı herhangi bir mesaja uzun bastığında çalışır. Düzenledikten sonra bir mesaj gönderirseniz, WhatsApp mesajın alıcısını uyarmak için Düzenlendi etiketini ekler.

Rapor, WhatsApp’ın kullanıcının gönderilen bir mesajı düzenleyebileceği 15 dakikalık bir sınır tutacağını belirtiyor. Ancak WhatsApp düzenleme özelliğini mesajlarla sınırlamayacak gibi görünüyor. Tipster, gelecekte WhatsApp’ın kullanıcıların fotoğraf altyazılarını/metnini düzenlemesine de izin verebileceğini öne sürüyor. Düzenleme popüler talep görüyor.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın