Vanderbilt baş antrenörü Jerry Stackhouse, ateşli atıştan sonra hakemlerden alıkonuldu

Vanderbilt baş antrenörü Jerry Stackhouse, Çarşamba günkü VCU maçından atıldıktan sonra koçluk ekibinin birkaç üyesi ve en az bir polis memuru tarafından geride tutulmak zorunda kaldı.

Vandy’nin 70-65’lik mağlubiyeti sırasında, Commodores’tan Liam Robbins, yeni “kafasına” alay hareketiyle bir smaç kutladıktan sonra teknik faul olarak değerlendirildi – Stackhouse, oyuncusunu desteklemek için bir çift teknoloji aldı ve bu da otomatik fırlatmayla sonuçlandı.

FOXNEWS.COM’DAKİ DİĞER SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Vanderbilt Commodores'un baş antrenörü Jerry Stackhouse, 04 Ocak 2022'de Fayetteville, Arkansas'ta Bud Walton Arena'da Arkansas Razorbacks'e karşı ikinci yarıda takımına tezahürat yapıyor.  Commodores, Razorbacks'i 75-74 yendi.

Vanderbilt Commodores’un baş antrenörü Jerry Stackhouse, 04 Ocak 2022’de Fayetteville, Arkansas’ta Bud Walton Arena’da Arkansas Razorbacks’e karşı ikinci yarıda takımına tezahürat yapıyor. Commodores, Razorbacks’i 75-74 yendi.
(Wesley Hitt/Getty Images)

Fırlatıldıktan sonra, Stackhouse hakemlere kızdı ve “siktir git” diye bağırdığı görülebilir. Daha sonra soyunma odasına geri götürüldü.

KENTUCKY’DEN JOHN CALIPARI, BELLARMINE’IN MART ÇILGINLIĞINA UYGUN OLDUĞUNA KESİNLİKLE GELİYOR: ‘BU ÇOCUKLAR İÇİN DOĞRU DEĞİL’

İki kez NBA All Star, 2019’dan beri Vanderbilt ile birlikte – geçen yıl 19-187 kazandılar ancak üst üste üçüncü kez NCAA Turnuvasını kaçırdılar (2020’de turnuva yoktu).

Vanderbilt Commodores'un baş antrenörü Jerry Stackhouse, 11 Mart 2022'de Tampa, Florida'da Amalie Arena'da düzenlenen SEC Erkekler Basketbol Turnuvası'nın Çeyrek final maçında Kentucky Wildcats'e karşı ikinci yarıda tepki gösteriyor.

Vanderbilt Commodores’un baş antrenörü Jerry Stackhouse, 11 Mart 2022’de Tampa, Florida’da Amalie Arena’da düzenlenen SEC Erkekler Basketbol Turnuvası’nın Çeyrek final maçında Kentucky Wildcats’e karşı ikinci yarıda tepki gösteriyor.
(Andy Lyons/Getty Images)

FOX HABER UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Vanderbilt, Çarşamba günkü mağlubiyetin ardından şimdi 3-4 ve Stackhouse, programla geçirdiği üç artı sezonda 42-58.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın