Ülkeler ve kurumlar, pazar düşüşüne rağmen kriptoya geçiyor: Rapor

Kripto pazarları, 2022’nin ikinci çeyreğinin başlangıcından bu yana düşüşte. Kripto kışı küçük bir çözülme yaşayacak gibi göründüğü her seferinde, başka bir kayda değer çöküş yaşandı: Celsius, Three Arrows Capital ve son zamanlarda FTX.

2022’nin sonuna yaklaşırken, aynı olumsuz duyguların devam etmesi muhtemel görünüyor. Bazı analistler, Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) türevlerinin yüksek oynaklıkları nedeniyle şu anda piyasa için olumlu sinyaller verdiğini söylese de, aynı oynaklık düzenleme, madencilik, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) dahil olmak üzere diğer alanların duyarlılığını etkiliyor. ve kripto hisse senetleri. Tüm bunlara rağmen, Porsche gibi şirketler Web3 ve NFT alanına giriyor ve Brezilya, ülke çapında kripto ödemelerini yasallaştıran bir yasa çıkardı. Risk sermayesinden 60’tan fazla anlaşma Kasım ayında tamamlandı ve bu da alana 800 milyon dolarlık sermaye girişi getirdi. Bu belirsizlik döneminde inşa edilen pek çok harika şey var, ancak kuşkusuz mevcut piyasa koşullarını göz ardı etmek zor.

Bu raporu Cointelegraph Araştırma Terminalinden indirin ve satın alın.

Bitcoin, tüm kripto endüstrisinin bel kemiğidir ve piyasa dip noktası henüz gelmemiş olabilir. Tarihsel ayı piyasası fiyat düşüşleri, BTC’nin hala 12.000$-14.000$ aralığına düşüş görebileceğini gösteriyor.

Tüm bu belirsizlikle birlikte, kripto dünyasının çeşitli yönlerinde gezinmeye yardımcı olabilecek konu uzmanlarına sahip olmak faydalıdır. Bu nedenle Cointelegraph Research, her ay, tümü konuyla yakından çalışanlar tarafından keşfedilen, düzenleme, kripto madenciliği, güvenlik belirteçleri, Bitcoin ve Ether türevleri ve VC faaliyetleri dahil olmak üzere blok zinciri endüstrisinin birçok sektöründen temel göstergeleri analiz eden Yatırımcı Görüşleri Raporunu yayınlıyor. Önemli olmak.

Bitcoin fiyatında potansiyel daha fazla düşüş

Piyasa, geçmişten geleceğe bilgi verebilecek her türlü ipucunu ararken tüm gözler Bitcoin’e çevriliyor. Bitcoin, yoluna çıkan sürekli hız tümseklerine rağmen şaşırtıcı derecede iyi durumda.

Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, Bitcoin, bir sonraki boğa piyasasına girerken tırmanmadan önce, halving döngüsü sırasında önceki yüksek seviyelerinden tarihsel olarak %80 veya daha fazla düşüşe ulaştı. Bu döngü, Bitcoin ve kriptonun son birkaç yılda elde ettiği tüm olumlu şeyler nedeniyle farklı olsa da, kısa ve orta vadede toparlanmadan önce en azından 12.000-14.000 $ aralığına dokunması muhtemeldir.

Cointelegraph Araştırma ekibi

Cointelegraph’ın Araştırma departmanı, blockchain endüstrisindeki en iyi yeteneklerden bazılarını içermektedir. Akademik titizliği bir araya getiren ve pratik, zor kazanılan deneyimle filtrelenen ekipteki araştırmacılar, piyasada bulunan en doğru, anlayışlı içeriği sunmaya kararlıdır.

Demelza Hays, Ph.D., Cointelegraph’ta araştırma direktörüdür. Hays, endüstri raporları ve anlayışlı analizler için en önemli kaynağı pazara getirmek için finans, ekonomi ve teknoloji alanlarından konu uzmanlarından oluşan bir ekip oluşturdu. Ekip, doğru, yararlı bilgiler ve analizler sağlamak için çeşitli kaynaklardan API’ler kullanır.

Geleneksel finans, işletme, mühendislik, teknoloji ve araştırma alanlarında onlarca yıllık birleştirilmiş deneyime sahip Cointelegraph Araştırma ekibi, en son Yatırımcı Öngörüleri Raporu ile birleştirilmiş yeteneklerini doğru şekilde kullanmak için mükemmel bir konumdadır.

Bu makalede ifade edilen görüşler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve herhangi bir kişi veya herhangi bir menkul kıymet veya yatırım ürünü hakkında özel tavsiye veya tavsiye sağlama amacı taşımaz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın