Tüm Ayrıntılar – apk haber

Qualcomm, bu hafta yeni amiral gemisi Snapdragon yonga setini piyasaya sürdü ve hemen ardından, çok yakında bu donanıma sahip telefonları piyasaya sürecek olan birkaç markadan resmi onaylar aldık. Qualcomm, yeni çip için ortak olacak markaların bir listesini paylaştı; diğerlerinin yanı sıra Honor, Xiaomi, OnePlus ve Oppo gibi. Ancak şimdi markalar, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin kullanımıyla ilgili kendi güncellemeleriyle çıkıyor. İşte yakında piyasaya sürülecek modelleri onaylayan bazı markalar.

Xiaomi 13

Xiaomi, yeni Xiaomi 13 amiral gemisi serisini piyasaya sürmek için hazırlanıyor ve tüm söylentiler, Xiaomi’nin cihazlarına güç sağlamak için yeni Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini kullanacağını gösteriyor.

Hepsinin Qualcomm SoC kullanıp kullanmayacağından veya telefonlarında MediaTek ve Qualcomm donanımının bir karışımına sahip olup olmayacağından emin değiliz. Ancak her iki durumda da Xiaomi haberi doğruladı ve bu modellerden hangisinin yeni yonga setini alacağını görmek için can atıyoruz.

OnePlus 11

OnePlus, yakında piyasaya sürülebilecek olan OnePlus 11 ile ilgili olarak da haberlerde yer aldı ve şimdi şirket, yeni Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini de kullandığını doğruladı. OnePlus, bu kez 100W şarj hızını destekleyen ve üçlü arka kuruluma sahip olması muhtemel kameralar için Hasselblad ile ortaklığını sürdürecek.

Oppo Find X6

Oppo, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile bir sonraki Find X serisi telefonunu getiriyor.

Mobil ışın izleme teknolojisinin geleceği ve yeni donanımın mobil cihazlara getirdiği yapay zeka etrafındaki diğer gelişmeler heyecan verici. Oppo, büyük olasılıkla Find X6 olarak adlandırılacak bir sonraki Find X telefonunun lansmanı için bir zaman çizelgesi paylaşmadı, ancak onay, telefonun 2023’ün başlarında çıkması gerektiğinin bir işareti.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın