Snapchat, New Balance ile Yeni, Sesle Çalışan AR Deneyimini Başlatıyor

Snapchat, ilgili ürünleri keşfetme deneyimine voiceML (yani sesli istemler) dahil eden, yılbaşı için artırılmış gerçeklik odaklı yeni bir reklam itme başlatmak üzere New Balance ile ortaklık kurdu.

Snapchat Yeni Denge Lensi

Bu sıralamada da görebileceğiniz gibi, yeni New Balance Lens’i kullanan Snapchat kullanıcılarından uygulamada bir dizi soruyu yazmak yerine seslerini kullanarak yanıtlamaları istenecek ve bu da kullanıcıların uygulama için en iyi ürün eşleşmelerini keşfetmelerine yardımcı olacak. onların özel amacı.

Snap’e göre:

Snapchat kullanıcıları, alışveriş yaptıkları kişiyle ilgili soruları yanıtlayacak. Snapchat kullanıcılarının VoiceML kullanarak kendileri, arkadaşları ve aileleri için mükemmel hediye fikirleriyle eşleşmek üzere kendi seslerini ve yanıtlarını kullanma becerisi vardır. Sorular yanıtlandıktan sonra, Snapchat kullanıcıları benzersiz bir kutudan çıkarma deneyimiyle ürün tavsiyesini açıklama olanağına sahip olacak.”

Yazmanın aksine daha doğal bağlantıyı kolaylaştırarak daha sürükleyici, ilgi çekici bir deneyim sağlayabilen AR deneyiminin başka bir açısı.

Demek istediğim, özellikle de çoğu insanın bugünlerde yazmaya alışkın olduğu düşünülürse, bu büyük bir değişim değil. Ancak, insanları AR deneyimlerinize davet etmenin ve sürece daha fazla katılım sağlamanın olası yolları için başka bir değerlendirme.

AR, şimdiden çevrimiçi alışveriş için değerli bir tamamlayıcı haline geliyor ve yardımcı oluyor Tüketicilerin daha hızlı ve daha faydalı kararlar alması için, AR deneyimlerinin dijital erişim sürecinizin neresine sığabileceğini ve AR katılımını promosyonlarınıza dahil etmenin yollarının olup olmayacağını düşünmeye değer.

AR için oluşturmak mutlaka basit değildir, ancak düşündüğünüz kadar karmaşık da olmayabilir ve Snap’in ücretsiz AR kursları ve araçları sunmasıyla, göz atmaya ve seçeneklerinizi keşfetmek için zaman ayırmaya değer olabilir.

Yeni New Balance Lens deneyimi, 31 Aralık 2022’ye kadar ABD’de yalnızca iOS ve Android’de yayınlanacak ve uygulamadaki Lens Döngüsü aracılığıyla erişilebilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın