Samsung, S Pen Destekli Galaxy Tab S8 Serisinin FE Versiyonunu Piyasaya Sürebilir – apk haber

Samsung, Galaxy Tab S8 serisine yeni tabletler eklemeye devam edecek ve birkaç ay sonra Galaxy Tab S8 FE versiyonunu bir kez daha duyuyoruz. Galaxy Tab S7 FE varyantının halefi yakında duyurulabilir ve bildirilen sızıntılara göre, yaklaşan lansmanı için pek heyecanlı değiliz.

Bir sonraki FE tabletin çok sevilen AMOLED paneli yerine bir LCD ekrana sahip olması bekleniyor. Ancak Tab S8 FE, bir Wacom sayısallaştırıcı aracılığıyla S Pen desteği alabilir. Ekran büyük bir yükseltme almasa da, geçen yıl Tab S7 FE’de olmayan bir özellik olan birime eklenen yüksek yenileme ekranı görmeniz mümkündür.

Bunun dışında Samsung, cihaza güç sağlamak için yeni MediaTek Kompanio 900T yonga setini kullanabilir ve 8 GB’a kadar RAM sunabilir.

Kesin olan bir şey var ki, Samsung, son zamanlarda lansman zaman çizelgelerini nasıl planladığını göz önünde bulundurarak tablette en son Android işletim sistemi sürümünü sağlayacak. Galaxy Tab S7 FE, Haziran 2021’de çıktı, bu nedenle yükseltmesini görmeyeli epey zaman oldu.

Diğer özellikler net değil, ancak Samsung, özelliklerini ve iyileştirmelerini göz önünde bulundurarak 500 $ (yaklaşık 40.000 Rs) aralığında fiyatlandırabilir. Bu, şirketin piyasada sahip olduğunuz iPad ve diğer tabletlerin gücüyle rekabet etmesini sağlar.

Galaxy Tab S8 FE tablet, önümüzdeki yılın başlarında duyurulması beklenen Galaxy S23 serisini içeren geniş cihaz serisinin bir parçası olabilir. Samsung, son yıllarda tablet portföyünü çeşitlendirdi ve kataloğunda devasa Galaxy Tab S8 Ultra da dahil olmak üzere dört adede kadar model bulunduruyor.

Samsung, Hindistan’da tabletlere odaklanarak büyük gelişmeler gösterdi ve yakın zamanda yapılan bir pazar araştırması, segmentteki büyümesini doğruladı.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın