Reddit, 2022 için ‘Reddit Recap’ Aktivasyonunu Başlattı, Yeni Kullanım Bilgileri Sağlıyor

Reddit, redditörlere yıl boyunca uygulamadaki faaliyetlerine ilişkin genel bir bakış sunan 2022 Reddit Recap aktivasyonunu başlattı – Spotify’ın “Wrapped” etkinliği gibi, ancak en sık kullandığınız alt dizinler için.

Reddit Özeti 2022

Reddit tarafından açıklandığı gibi:

Reddit Recap, yaratıldığından bu yana, kullanıcılara platformda geçirdikleri unutulmaz zamanlara geri bakmaları için benzersiz ve eğlenceli bir yol sunmayı amaçlıyor. Bu yıl Reddit Recap, platformda geçirilen sürenin bir özeti, kullanıcıların etkileşime girdiği içerik ve görüntüledikleri veya katıldıkları topluluklar dahil olmak üzere kullanıcıların tercih ettiği dillere çevrilen ve yerelleştirilen çeşitli eğlenceli ve ilginç istatistikler içeriyor.”

Görmek isteyebileceğiniz veya istemeyeceğiniz. Demek istediğim, bazı şüpheli alt türler var – ama gerçekten, hemen hemen her şey için bir Reddit topluluğu var ve özet, gözünüze takılanlar, zamanınızı nerede geçirdiğiniz ve en çok hangi topluluklarla etkileşim kurduğunuz hakkında ilginç bir bakış açısı sunuyor.

Oturum açmış redditörler, 2022 Reddit yolculuklarını vurgulayan benzersiz ve kişiselleştirilmiş deneyimlerini görmek için uygulamalarımızda profillerinin altındaki Narwhal simgesine veya masaüstündeki gezinme çubuğuna tıklayabilir.”

Reddit Recap daha sonra size aşağıdaki gibi istatistiklere sahip bir dizi indirilebilir genel bakış kartı gösterecek:

  • Takım mısınız Kedi mi Köpek mi?
  • En çok beğenilen yorumunuz neydi?
  • Avatar kıyafeti yıl boyunca değişir
  • r/yer karoları yerleştirildi

Ve tüm bunlara dayanarak Reddit, uygulamadaki deneyiminizi genişletmek ve geliştirmek için size katılmak isteyebileceğiniz diğer toplulukları da gösterecek.

Son olarak, Reddit kullanımınıza bağlı olarak size bir Reddit süper güç derecesi verilir (Nadir, Destansı veya Efsanevi)daha sonra üzerinde görüntülenir en son Reddit avatarınızın bir resmi ve en çok ziyaret ettiğiniz ilk üç topluluk.

Reddit Özeti 2022

Reddit kişiliğinizi ilginç ve ilgi çekici bir şekilde vurgulayarak başkalarıyla paylaşmak için Reddit kartınızı indirebilirsiniz.

Kartlar aslında oldukça havalı görünüyor ve pek çok kullanıcının bunları platform dışında paylaşacağını tahmin edebiliyorum. Reddit’in NFT (ancak NFT değil) projesine çok benzer şekilde, şirket, topluluğunun neyle etkileşime geçeceğine dair iyi bir fikre sahip, bu da bunun gibi sağlamlaşmaya çalışan daha ilginç dijital koleksiyonlar yaratmasına yardımcı oldu ve bu durum, kutlamak toplum.

Buna ek olarak Reddit, yıl için bazı önemli kullanım bilgileri de paylaştı:

  • Reddit, dünya çapında 100.000’den fazla aktif topluluğa ev sahipliği yapıyordu
  • Reddit kullanıcıları, bir önceki yıla göre %14 artışla 430 milyondan fazla gönderi oluşturdu
  • 20 Kasım itibarıyla toplam 2,5 milyardan fazla yorum, yıllık bazda %7 artış ve 24 milyardan fazla olumlu oy gördük.

Reddit etkileşimi artmaya devam ediyor ve platformu en tartışmalı binlerce topluluktan kurtarmak için harekete geçtiği 2020’de bir kullanım darbesi alsa da, şimdi daha açık, marka dostu bir ortam inşa ediyor.

Bu da platformun geleceği için önemli çünkü fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak için daha fazla reklam doları çekmesi gerekiyor.

Reddit ayrıca r/amitheasshole’un 2022’de en çok görüntülenen topluluk olduğunu, r/worldnews’in ise listede üçüncü sırada yer aldığını belirtiyor. Bu, kendi içinde Reddit konuşma konuları yelpazesinin basit bir örneğini sağlar.

Reddit, diğer bazı uygulamalarla aynı genel kullanımı görmese de, uygulama içinde daha geniş bir paylaşım duygusuna ve sağlıklı tartışmaya katkıda bulunan, son derece ilgili ve bilgili kullanıcılarla dolu güçlü topluluklara sahiptir.

Twitter sonunda raydan çıkarsa, en çok faydayı gören Reddit olabilir. Aynı gerçek zamanlı besleme yaklaşımına sahip değil, ancak Reddit toplulukları, haberdar olmak ve önemli bilgi ve içgörü kaynaklarına değerli bağlantılar bulmak için harika bir yer, bu da onu Twitter’dan vazgeçenler için çekici bir seçenek haline getirebilir.

Her iki durumda da, Reddit’in farkındalığı ve kullanımı artırmasına yardımcı olabilecek bazı ilginç katılım istatistikleri ve yılı kutlamak için ilginç bir aktivasyon.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın