Musk, Twitter’ın Yakında Kuruluşların İlişkili Hesaplarını Tanımlamalarını Sağlayacağını Söyledi – apk haber

Twitter’ın milyarder sahibi Elon Musk Pazar günü yaptığı açıklamada, yeni Twitter sahibi platformdaki sahte hesapları sınırlamanın yollarını bulmaya devam ederken, Twitter’ın yakında kuruluşların kendileriyle ilişkili twitter hesaplarını belirlemesine olanak sağlayacağını söyledi.

Musk, Pazar günü attığı bir tweet’te “Yakında piyasaya sürülecek” dedi.

Detaylandırmadı.

Sosyal medya platformu, sahte hesapların çoğalması ve yeni sahibi Elon Musk’ın sosyal medya platformunun bazı kullanıcılarına “resmi” rozetini geri getirmesi nedeniyle kısa süre önce duyurulan 8 dolarlık mavi çek abonelik hizmetini Cuma günü duraklattı.

Musk’ın Tesla ve SpaceX’in yanı sıra Roblox, Nestle ve Lockheed Martin de dahil olmak üzere büyük markalar gibi görünen sahte hesaplar, yeni lansmandan bu yana mavi çekle ortaya çıktı.

Musk dün bir tweet’te Twitter Blue’nun muhtemelen olacağını söyledi.

“önümüzdeki hafta sonunda geri gel”.

Twitter Inc’in yeni sahibi Elon Musk Perşembe günü, güven ve güvenlik liderinin şirketten ayrıldığı gün sosyal medya platformunun iflas etme olasılığını gündeme getirdi.

Teknoloji yayını Platformer’ın muhabiri Casey Newton, Pazar günü Twitter’ın 5.500 sözleşmeli çalışanından 4.400’ünü işten çıkardığını, içerik denetleme ve temel altyapı hizmetlerinde önemli bir etkiye sahip olması beklenen kesintilerle birlikte tweet attı.

Twitter, Reuters’in yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın