Koo Brezilya’da Başlıyor; İndirmeler 48 Saatte 1 Milyonu Aşar – apk haber

Yerli mikroblog platformu Koo App Pazartesi günü, Portekizce dilinin eklenmesiyle artık Brezilya’da kullanılabileceğini ve şu anda 11 yerel dilde kullanıma sunulduğunu söyledi.

Şirketten yapılan açıklamada, platformun lansmanından sonraki 48 saat içinde Brezilyalı kullanıcılardan 1 milyondan fazla kullanıcı indirmesiyle muazzam bir yanıt aldığı belirtildi.

“Brezilya’nın bize gösterdiği sevgi ve desteği görmekten çok mutluyuz. Koo CEO’su ve Kurucu Ortağı Aprameya Radhakrishna, “Ülkede tanındıktan sonra 48 saat içinde Brezilya’da hem Google Play Store’da hem de Apple App Store’da en iyi uygulama olmak harika,” dedi.

Claudia Leitte, Oyuncu Babu Santana, Yazar Rosana Hermann, haber portalı Choquei gibi Brezilya’dan ünlü ünlüler Koo App’e katıldı.

Ünlü Felipe Neto, platforma katılmasından sadece iki gün sonra 450.000 takipçiyi geçerek en çok takip edilen kişi oldu.

Koo’nun Kurucu Ortağı Mayank Bidawatka, “Teknik ürün dünyasında ‘Make in India, Make for the World’ hareketini başlattığımız için gurur duyuyoruz.

Koo, son birkaç gün içinde hem Android Play Store’da hem de Apple App Store’da en üst sıralarda yer aldı.

Platform, yalnızca Brezilya’daki kullanıcılar tarafından 48 saat içinde 2 milyon Koos’a ve 10 milyon beğeniye tanık oldu.

Koo’nun 50 milyondan fazla indirmesi var ve farklı alanlarda 7.500’den fazla seçkin kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın