Kerri Einarson, Grand Slam of Curling’s Masters’ta namağlup kalmak için Clancy Grandy’yi geride bıraktı

Kerri Einarson, Perşembe gecesi Ont, Oakville’de düzenlenen Grand Slam of Curling’s Masters yarışmasında Clancy Grandy’yi 8-4 yenerek üst üste üçüncü galibiyetiyle namağlup serisini sürdürdü.

Man., Camp Morton’dan Einarson, maçın altıncı ve son sonunda bir puan yemeden önce beşinci sırada üç sayılık farkla 8-2 öne geçti.

Diğer sonuçlarda Jennifer Jones, İsviçreli Raphaela Keizer’i 5-4 geride bıraktı ve Amerikalı Tabitha Peterson, Japon Satsuki Fujisawa’yı 7-3 mağlup etti.

Selena Njegovan, Einarson’a Güney Koreli Eunjung Kim’i 9-3 yenerek 3-0’da katıldı. Njegovan, genellikle Winnipeg’den Kaitlyn Lawes tarafından atlanan takım için dördüncü taşları atıyor.

Günün erken saatlerinde İsviçreli Yannick Schwaller, Edmonton’dan Brendan Bottcher’a Amerikalı Korey Dropkin’i 8-3 yenerek 3-0’da katıldı. Bu arada, St. John’s, NL’den Brad Gushue, İskoçya’dan Bruce Mouat’a 5-3’lük bir mağlubiyetle 1-2’ye düştü.

Winnipeg’den Reid Carruthers, yarışmadaki ilk galibiyetinde Kanadalı arkadaşı Matt Dunstone’u 7-2 geride bıraktı. Toronto’dan John Epping, Norveç’ten Magnus Ramsfjell’e 6-2 yenildi.

Sixteen Mile Spor Kompleksi’nde Cuma günü dört çekiliş daha planlandı. Oyun Pazar gününe kadar devam ediyor.

İZLE | O Curling Şovu – Brad Jacobs, 4 kişilik emekliliğinden çıkan ‘bir nevi’:

That Curling Show: Brad Jacobs, 4 kişilik emekliliğinden çıkan ‘bir nevi’

Brad Jacobs yeni bir ekiple curling takımına geri dönüyor, Sherry Anderson Kanada Büyükler Curling Şampiyonası’ndan canlı olarak katılıyor ve Kevin Koe yeni görünüşlü takımı hakkında konuşuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın