İyimserlik, Medicaid’in yatak odasını nasıl kapatabilir?

Florida ve Teksas’ta yaşayan 2 milyon genç işçiden daha fazlası, bir yatak örtüsüne atılan hiçbir güvenlik görevlisi yok. Bir Medicaid’e para yatırmak için can atıyor, ancak Ley’in Özel Bakım Hizmetleri’nin (ACA) bir özelliği de olabilir, Ley’in ticari bir planını ortadan kaldırmak için para kazanmak için demasiado.

Medicaid’i güçlendirmeden 11 yerde bulunan bir kişiyi etkileyen sorun.

Tüketicilerin çoğu, ambargodan kurtulur, ticari bir satış planını karşılaştırmak için daha fazla finans sağlayabilir. 2023’te federal federal (FPL) nivelmanı veya bir kişi için 13.590 ABD Doları’nı kazanmanın en büyük tahmini budur. Bunlar, ticari uçakların ilk sıralarında yer alan sübvansiyonları seçmek için gerekli olan en az şeydir.

2023’teki girişler, tahminlerin aşağısında kalıyorsa, Eric Smith’in “ihmalkarlık veya ihtiyatsız davranışlarla” ilgili öngörüde bulunamayacağı bir ekonomiyi paraya çeviren birden fazla finansçının bir eğilimi olamaz. , bir IRS bağlantı noktası.

KHN’nin entrevistados’u Ninguno, bir satış temsilcisi olarak, ticari ilgiyi en üst düzeye çıkaran bir “barındırma evi” dir (yerel bir delito olabilir). Giriş tahminlerinin iyimserlik veya hilekarlık olarak belirlenmesi, bir alan olabilir. Girişleri kesin olarak belirlemek, imkansız bir menüdür, bu nedenle, kısa süreli veya kısa süreli görüşmelerde bulunan kişiler için yapılması gerekenler vardır.

“Las personas tienen que ser dürüstler, yakın geçmişteki girişleri önceden tahmin ediyor, pero ¿qué qué significa ser dürüstlükçüler için hiçbir fikrin olmaması önemli mi?”, Urban Institute Jason Levitis’in araştırmacısı, que trabajó’dan önce. Tesoro Departamento del Tesoro 2017’den önce ve güvenlik önlemlerini uyguladı.

Federal ticaret ticaretindeki abide yazısı, en çok 15’e kadar uzanıyor.

Mercado subsidios satın alma konusunda pek çok kişi, yakın geçmişteki girişlerin önceden izlenmesine bağlıdır, gerçek veya öndeki girişlerin hiçbiri, ACA’nın seguros acentelerini ve denizcilerini açıklar. ticaret uçaklarına bir yazı yazar. Medicaid için seçimler ve diğer belediye başkan yardımcı programlarının gerçek girişlere dayanması, ve diğer tüm durumlar, aşırı derecede önemli olanlar da dahil olmak üzere, daha büyük bir yetişkinin günah işlemesine neden olabilir.

ACA’nın çeşitli gezginleri ve çeşitli seguros acenteleri, KHN’nin entrevistados’u, müşterilerinin yemek yeme eğiliminde olmalarına neden olur ve bu, işlerin hiçbir zaman meydana gelmeyecek kadar süper bir hale gelmesine neden olabilir. También, Gobierno’nun, diğer Gobierno verileriyle çakışmayan tahminler için girişleri doğrulamak için belge talep eden ve talep eden kişiler tarafından oluşturulduğu anlamına gelir.

Bu varsayım yanlıştır.

Ellen Montz, “Ellen Montz’un sözleriyle, “FPL’nin %100’ü için önceki girişlerde mevcut veri ve veriler için ek belgelere gerek yok”, Medicare ve Medicaid Hizmetleri Merkezlerinin Müşteri ve Denetleme Bilgi Merkezinin yönetici yardımcılığı ve direktörü.

Daha önce, bu belgeleme, en çok ziyaret edilen mağazaların başlangıç ​​noktası olan girişler için talepte bulunanların belgelemesini gerektirdi ve federal veriler, gerçek hayattaki girişler için en fazla olanıdır. 2021 Mart’ında, bir federal mahkeme kararı iptal etti. Montz gibi yakınlardaki sübvansiyonları aramak için bir bireyin ele geçirilebilirliğini hiçbir şekilde etkilemez.

ACA, Medicaid’in gücünü artırmak için federal federal millerden millerce yararlanan, ABD’deki sağlık çalışanları için federal devlet programı ve toplam sağlık personelinin% 138’inin fiilen kullanıldığı eski bir ülkedir. Bir kişi için 18.755 $. 2012’de, Tribunal Supremo, mevcut durum için isteğe bağlı genişleme döneminin ne olacağını dikte etti.

Gerçekte, 11, Medicaid’in ampliament’i olmayan bir yatak boşluğudur. Florida ve Teksas’ta yaşayanlar, şu eyaletlerin oğlu: Alabama, Georgia, Kansas, Mississippi, Carolina del Norte, Carolina del Sur, Dakota del Sur, Tennessee ve Wyoming. Dakota del Sur aprobaron oyları, 2023 Temmuz’unun partisini desteklemek için bir anayasal ittifaktı.

Sarah Christian, Karolina del Sur’daki İlköğretim Okulu’nun koordinatörleri, polis memurları için herhangi bir cezanın mevcut olmadığı ve sübvansiyonlardan daha fazla para kazanmak için girişkenlerin ağır bastığı kişiler için bir cezanın olmadığı bir yerdeydi. Bu organizasyonun, tüketicilerin gerçekleri ve satışları takip eden öngörüleri “belirleyen” bir güvenliğe dayandığını gösteriyor.

Longwood, Florida’da 58 yaşındaki Alison Holmes, 2023’te bir aileye 16.000 $’lık bir aile girişinde, bir aileden 27.750 $’a mal olacak şekilde, 2023’te Medicaid’in tıbbi yatakhanesine girmeye hak kazandı. De cuatro personas, ticari sübvansiyonları elde etmek için ganar olabilir. Çoğu zaman, devlet memurlarının, alt sektörlerin kısmi redaktörü olarak bir zaman diliminde eğitim almasından sonra, 2023’te girişler, ailenin süper bir devlet nikahıdır. Bunun için, önceden bir seguro’ya yazmanız gerekir.

İlk on yılda Holmes, tıbbi güvenlik görevlisinin bir sonraki yıldıza dönüşmesinden emin olmaya başladı. “Aunque fuera por un año”, afirmó, “poder hacerme todas las pruebas, qué peso me Quitaría de Encima”.

Holmes’un çocukları, Medicaid’in küçük çocuklarıydı ve Gaziler Departmanı’nda seyahat eden bir kız çocuğuydu.

ACA’nın gezginleri ile yeniden bir araya gelen Holmes, IRS’den sabıaha sahip olamayacağını, akşam yemeklerini ve aile üyelerini son bulmasına izin vermeyen eski kızlardan biri olmadığını söyledi. Sıhhi tesisatla uğraşırken, rahatsız edici bir durumla karşılaşabileceğiniz ev temizliği için endişe duyamazsınız.

Kelly Fristoe, Salud Ulusal Aseguradores Derneği başkanı ve Wichita Falls, Texas’taki güvenlik ajanı, Medicaid’den geri kalamayan müşterilere hizmet vermeye devam ediyor, ancak daha düşük seviyedeki oğullar sağlık hizmetine, hatta daha iyi durumda. daha fazla yemek yiyebilirsiniz. “Yalnızca yılda 10.000 $ veya 12.000 $ kazanabileceğinizi düşündüm: ‘Pero ¿hayalgo más que puedas hacer para ganar el, como cortar el césped or césped or un garaje, para llegar a la marca de 13.500?’, dijo Fristoe . “‘Y si haces eso, puedes tener tu seguro medico sin costo alguno'”.

Çoğu durumda, daha fazla sübvansiyonu ortadan kaldıran en büyük personele sahip kişiler olabilir, ancak genel olarak, ilk başta bir sağlık planının ele alınmasına izin verir ve bol miktarda gazla doldurmaya yardımcı olur. İlk olarak, bir kayıt defterinin sessiz bir şekilde kaydedildiğini ve federal devlet memurluğunun seviyesini yükseltmek için yeterli olduğunu doğruladı. “Algunos dicen que no, que no hay manera de que puedan hacerlo, and yo tengo que decirles: ‘Entonces no hay manera de que pueda ayudarte'”.

KFF’nin başkan yardımcısı Cynthia Cox, ticari satış temsilcilerinin daha fazla müşteri kazanmaya çalıştıklarını ve makul bir iyimserliğe sahip olabileceklerini söyledi.

Değişken gelirli personel maaşları artarken, kısmen de olsa, geçen yıl boyunca değişebilen saat sayısı. Tüketiciler, denizden üstün bir yakınlık için bir buena de tahminine sahip olabilir ve en yakın zamanda en iyiye ulaşabilirler.

“İyimserlik sahtekarlığını nasıl ayırt edersiniz?”, önceden.

ACA ticari kuruluşunun alt kuruluşlarının satın alınması ve satın alınması için hiçbir şey devredilemez, ancak bu kişiler, girişlerin en önemli alt gruplarından daha fazlasına sahip olan kişilerdir. Cantidades hastalarına karşılık gelen bir belediye başkanı yardımcısı aldı. Örnek olarak, giriş yapan bir kişi, 2023’te IRS’den daha üstün olan oğluna 350 $ ‘lık bir maksimum geliri devretmek için toplam maaşın %100’ünü ve %200’ünü kapsıyor.

José Ibarra, ACA ve CentroMed’deki gezginlerin nezaretçisi, San Antonio’nun salud komünitariosunun merkezi, Ayuda busca’sında acuden en iyi kişilerden oluşan bir tercio de aseguró que pobreza ve están debajo del debajo del debajo de cobertura.

“Es garrador conocer personas justo en la burbuja”, dijo. “Umbral bölgeden çok daha fazla zaman alan iş arayanlar, güvenlik görevlilerine başvurabilirler. Yakın çevre için en önemli proyección queremos queremos, ve les tomamos la palabra”.

Islara Souto, Florida’daki Epilepsi Para Cezaları Organizasyonu için Navegación Program Direktörü Yazmak için, çok sayıda tüketicinin ayuda otobüs dejaronunu ve ayudar dejaron dejaron de aplikarlarını kullanmaları için.

“Kostüm yanlış değil. Medicaid’in genişletilmesi için bir yer var”, Souto’yu onaylıyor. “Si caes bajo el límite de ingresos, hiçbir sübvansiyon kabul etmez”.

Bir KHN muhabirinin gerekli esnekliğe sahip olmasını sağlamaktan vazgeçtikten sonra, bu durum, pasoda negado negado negado había negado le s lear to legar ve tüketicilerin alışveriş yapmasına neden olabilir. “Volveremos atrás y encontraremos and encontraremos que esa ban estaban y los volveremos a ziyaretçi y tal vez les digamos: ‘Vamos a probar esto'”, sonuç olarak.

KHN (Kaiser Health News), sağlık sorunları hakkında derinlemesine gazetecilik üreten ulusal bir haber odasıdır. Politika Analizi ve Anket ile birlikte KHN, KFF’deki (Kaiser Aile Vakfı) üç ana işletim programından biridir. KFF, ulusa sağlık sorunları hakkında bilgi sağlayan, bağışlanmış, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

İÇERİĞİMİZİ KULLANIN

Bu hikaye ücretsiz olarak yeniden yayınlanabilir (ayrıntılar).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın