Brady, Buccaneers son 3 dakikada 13 sayılık açığı sildi ve Saints’in zirvesine ulaştı

Tom Brady Pazartesi gecesi son üç dakikada bir çift gol attı ve Tampa Bay Buccaneers’ın 13 sayılık bir açıktan toplanarak New Orleans Saints’i evinde 17-16 yenmesine ve zayıf NFC’de birinciliği sıkılaştırmasına yardımcı oldu. Güney.

Yedi kez Super Bowl şampiyonu, çaylak Cade Otton’a bir yarda tank avcısı pası attı ve tam olarak üç dakika kala 91 yarda sürüşü 16-10’da bitirdi. 2:29 kala topu geri aldı, ardından üç saniye kala başka bir çaylak olan Rachaad White’a 6 yarda atışla topu kazandı.

Andy Dalton 225 yarda attı ve New Orleans’a müdahale etmeden bir gol attı, ancak Azizler nihayetinde Bucs bölgesinin derinliklerindeki sürüşlerde Wil Lutz tarafından üç saha golüne razı olmak zorunda kalmanın bedelini ödedi.

Bucs (6-6), Atlanta Falcons üzerindeki bölüm liderliğini 1 1/2 maça çıkardı. Son sırada yer alan Azizler (4-9), Falcons ile ikinci kez berabere kalma fırsatını kaçırdı. NFC Güney’deki dört takımdan hiçbirinin galibiyet rekoru yok.

Maçtan önce bu kış beyzbol serbest oyuncu pazarındaki en büyük ödülle selamlaşan Brady AL MVP Aaron Judge, 281 yarda ve iki gol için 54 üzerinden 36’sını tamamladı.

332 maçta ilk kez oyun dışı kaldıktan bir hafta sonra, Azizler, Dalton’ın Taysom Hill’e 30 yarda gol pası ve Brady’nin attığı üçüncü müdahale ile kurulan 38 yarda şutunda 10-3 devre arasında öne geçti. mevsim.

Demario Davis’in seçimi aynı zamanda 13 maçta sadece sekizinci paket New Orleans savunmasıydı – açık ara ligin en düşük seviyesinde -. Savunma tarafı Cameron Jordan daha sonra, Azizlerin 12 maçlık, 7 dakikalık, 20 saniyelik bir sürüşe dönüştürdüğü ve Lutz’un 21 yarda şutla bitirdiği ve üçüncü çeyreğin sonlarında 13-3 yaptığı bir karmaşaya zorladı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın