Apple, Yeni HomePod mini Akıllı Hoparlör Üzerinde Çalışmıyor – apk haber

Yakın zamanda yeni ikinci nesil HomePod akıllı hoparlörü piyasaya sürdükten sonra, yeni bir rapor, Cupertino merkezli teknoloji devi Apple’ın muhtemelen HomePod mini akıllı hoparlörün yeni bir sürümü üzerinde çalışmadığını iddia etti.

Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın ‌HomePod mini‌’nin halefi üzerinde “aktif olarak çalışmadığına” inanıyor. Yeni tam boyutlu HomePod’un piyasaya sürülmesinden sonra birçok kullanıcı mini modele bir güncelleme hakkında soru sormaya başladı. ‘Apple’ın aktif olarak böyle bir ürün üzerinde çalıştığını düşünüyorum’ dedi.

Rapora göre, en son HomePod, halihazırda 99 $ mini’de olmayan herhangi bir büyük yeni işlevi içermiyor, bu nedenle modeli güncellemek için bariz bir neden yok. ‌HomePod mini‌, Ekim 2020’de Apple’ın iPhone 12 etkinliğinde duyuruldu.

Yakın zamanda yeniden sunulan ‌HomePod‌, bir Apple Watch S-serisi çip, bir U1 ultra geniş bant çip, İplik desteği, bir sıcaklık ve nem sensörü ve daha uçtan uca aydınlatır.

HomePod (2. nesil), iPhone SE (2. nesil) ve sonrası ya da iOS 16.3 veya üstü çalıştıran iPhone 8 ve sonrası ile uyumludur; veya iPad Pro, iPad (5. nesil) ve sonrası, iPad Air (3. nesil) ve sonrası ya da iPadOS 16.3 çalıştıran iPad mini (5. nesil) ve sonrası.

Yeni HomePod ile kullanıcılar artık Sir’i kullanarak akıllı ev otomasyonu oluşturabilir. HomePod, zengin, derin bas ve çarpıcı yüksek frekanslarla inanılmaz ses kalitesi sunar. Özel olarak tasarlanmış yüksek gezinimli bir woofer, diyaframı 20 mm’lik dikkat çekici bir şekilde çalıştıran güçlü motor, dahili bas EQ mikrofonu ve tabanın etrafındaki beş tweeter’dan oluşan hüzmeleme dizisi, güçlü bir akustik deneyim elde etmek için birlikte çalışır.

Yeni Apple HomePod, Hindistan’da 32.900 Rs olarak fiyatlandırılmıştır. Beyaz ve Geceyarısı renk çeşitleri mevcuttur. Cihaz, Hindistan’da resmi Apple bayilerinde ön siparişe açıldı.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın