Apple AR-MR Kulaklık Geliştirmesi Devam Ediyor Olabilir; İşe Alınan Yeni Çalışanlar – apk haber

Apple’ın AR (artırılmış gerçeklik)-MR (karma gerçeklik) kulaklığının 2023’te seri üretime girmesi planlandığına dair raporlardan sonra, yeni raporlar Apple’ın yakın zamanda yeni çalışanlar işe aldığını ve projenin aktif olduğunu doğruluyor.

Apple Insider, Mark Gurman’ın 2021’in başlarında ayrılan eski bir sürücüsüz araba birimi üyesi olan Dave Scott’ın geri döndüğünü iddia ettiğini bildirdi.

Gürman ayrıca, Mühendislik Kıdemli Direktörü Yaniv Gür’ün de kulaklık ekibine taşındığını söyledi. Raporda, “Gür’ün katılımı, kulaklık için üretkenlik uygulamalarının geliştirilmesine yol açabilir.”

Apple Insider’ın raporu ayrıca Apple’ın ikinci nesil bir sürüm olan Apple Reality Pro ve Apple Glass dahil olmak üzere üç cihaz üzerinde çalışabileceğini iddia ediyor.

Apple, içerik üretiminde insanları işe almak isteyen daha fazla iş ilanı yayınladı. Bazı listeler, VR’de oynatılabilen 3D içeriğe sahip bir video hizmetinin üzerinde çalışılabileceğini öne sürüyor.

Apple, MR kulaklığının geliştirilmesi için Pegatron ile ortaklık kurdu ve üretim plana göre giderse, Apple kulaklığı Mart 2023’te seri üretebilir ve ardından bir sonraki ay açıklayabilir.

Kulaklığın üretiminin sınırlı olabileceği ve kulaklığın yüksek etiket fiyatına sahip olabileceği ve yalnızca ticari müşterilere pazarlanabileceği tahmin ediliyor.

Tüm Son Teknoloji Haberlerini buradan okuyun

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın